Tulospalvelu ja tietoliikenne etsii osaajia
29.10.2007 12:01 Salpausselän kisat
Tulospalvelu ja tietoliikenne etsii vapaaehtoisosaajia joukkoonsa. Oletko multimediaosaaja, kokousesitysten tekijä? Power Point, Presentations?
Tulospalvelussa on paikka joukkueenjohtajien kokousten multimediaesitysten tekijälle. Joukkueenjohtajien kokouksissa on läsnä kunkin osallistujamaan valmennus/johtohenkilöstö. Kokouksia on kisaviikolla noin 8-10 kappaletta, maastohiihdossa, yhdistetyssä sekä mäessä.
Lisäksi etsitään tietokoneiden kasaus/ylläpitohenkilöstöä.
Tulospalvelu ja tietoliikenneryhmä työskentelee läheisesti FIS:n tulospalveluyrityksen, ST-Sportservicen kanssa, joten kielitaitokaan ei ole pahitteeksi. Englannilla pärjää erittäin hyvin, saksan kielen taito on todella plussaa.
Lisätietoja tehtävistä antaa tulospalvelu- ja tietoliikennepäällikkö Hannu Lehman 03-8168605 tai hannu.lehman (a) lahtiskigames.com
Salpausselän kisat