Yhteystiedot

ORGANISAATIO

 

Salpausselän kisojen järjestelyistä vastaa Salppuri Oy, jonka omistajia ovat Suomen Hiihtoliitto ry ja Lahden Hiihtoseura ry. 

Salpausselän kisat
Urheilukeskus
Salpausselänkatu 8
15110 Lahti

 


info(at)lahtiskigames.com

Lahden Hiihtoseura

Janne Marvaila

0400 600 852

janne.marvaila@lhs.fi

Akkreditointi ja logistiikka

Kirsi Hänninen

0500 282 505

kirsi.hanninen@lahtiskigames.com

Myynti, VIP ja kumppanuudet

Tomi-Pekka Kolu

0400 818 611

tomi-pekka.kolu@lahtiskigames.com

Kumppanuudet

Suvi Kainulainen

050 371 0512

suvi.kainulainen@hiihtoliitto.fi

Viestintä ja mediapalvelut

Soili Hirvonen

0400 837 583

soili.hirvonen@hiihtoliitto.fi

Markkinointiviestintä

Emmi Tiira

050 462 2293

emmi.tiira@hiihtoliitto.fi

Taloushallinto

Anne Lahdelma

045 168 9028

anne.lahdelma@hiihtoliitto.fi

Vapaaehtoisten Korona-neuvo

Marika Paananen

050 339 5777